Sebastian Mila. Autobiografia – inspirująca historia o drodze do sukcesu i szczęścia

Kulisy piłkarskiego świata nie są dostępne dla obiektywów kamer, a zdaje się, że to właśnie za kulisami mają miejsce najbardziej elektryzujące wydarzeniaKulisy piłkarskiego świata nie są dostępne dla obiektywów kamer, a zdaje się, że to właśnie za kulisami mają miejsce najbardziej elektryzujące wydarzenia.

Sebastian Mila. Autobiografia” (https://www.taniaksiazka.pl/sebastian-mila-autobiografia-leszek-milewski-p-1311120.html) pozwoli Nam zajrzeć za kotarę piłkarskiego świata, a przewodnikiem po tym świecie będzie wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej – Sebastian Mila.

Sebastian Mila. Autobiografia – wyboista droga na szczyt piłkarskiej kariery

Nie ma wątpliwości co do tego, iż powołanie do reprezentacji jest dla zawodnika jednym z najważniejszych osiągnięć w karierze. Sebastian Mila, który w swojej autobiografii opisuje swoje przeżycia podczas występów dla biało-czerwonych takich powołań miał w swojej karierze wiele, dlatego też wydaje się niezwykle kompetentnym przewodnikiem po świecie piłki nożnej.

W swojej książce “Sebastian Mila. Autobiografia” mamy możliwość zajrzenia do szatni reprezentacji Polski i poznać atmosferę panującą w niej przed ważnymi meczami.

Do tego wiele zakulisowych anegdot i historii, które wcześniej nie były ujawniane, a które możemy przeczytać w książce Sebastiana Mili.

Wszystko to przekłada się na fakt, że książka wydaje się idealną lekturą dla każdego pasjonata futbolu. Zarówno reprezentacyjnego, jak i na poziomie klubowym.

Sebastian Mila w swojej autobiografii opisuje również momenty z kariery klubowej właśnie. Możemy przeczytać o ciężkich momentach, które piłkarz przeżywał, gdy za wszelką cenę chciano się go pozbyć z klubu lub trudnych warunkach, w których musiał trenować. Trzeba przyznać, że trening na sali, gdzie wita cię grzyb na ścianie, nie należy do najmilszych rzeczy.

Pełna pasji historia o tym jak osiągnąć sukces i szczęście

Chociaż w książce mamy wiele momentów, kiedy były zawodnik reprezentacji Polski opisuje swoje trudne momenty, to odnaleźć możemy także wiele momentów krzepiących oraz inspirujących.

Sebastian Mila. Autobiografia” jest pozycją napisaną dobrze, w której bez problemu odnajdzie się każdy sympatyk futbolu, a osoby szukające w książkach natchnienia również znajdą coś dla siebie.

Płynność, z jaką czyta się ową biografię, zasługuje na podziw. Nie jest to z pewnością kolejna biografia, w której czytelnik będzie miał do czynienia z przesłodzoną próbą ocieplania wizerunku. Sebastian Mila wykłada karty na stół i wprost mówi o momentach pozytywnych, ale również – a może przede wszystkim – na uznanie zasługuje jego spowiedź dotycząca ciężkich okresów w jego karierze oraz życiu prywatnym.

Brutalne lekcje futbolu, które otrzymał od boiskowych legend, takich jak Frank Lampard czy John Terry, a także te, które otrzymał od życia, przekładają się na pełną pasji opowieść o osiąganiu sukcesu oraz drodze do szczęścia.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com
, ,